Péče o kámen - ochrana<< předchozí      další >>

HMK S 32W - Ochrana proti skvrnám

mS32W

Přípravek HMK S 32W je ekologický vodní impregnační přípravek pro okamžité použití. Obsahuje speciální vodu a olej odpuzující polymery a aditiva. Na rozdíl od obvyklých impregnačních prostředků, které mají pouze vodu odpuzující (hydrofobní) účinek, má HMK S 32W odpuzující účinky rovněž vůči olejům a mastnotám (oleofobní). Proto je přípravek HMK S 32W vhodný i pro ochranu proti grafiti.
Přípravek HMK S 32W omezuje pronikání nečistot, vlhkosti, oleje a mastnoty. Působí protiklouzavě a do značné míry brání vytváření skvrn. To umožňuje velmi jednoduché čištění např. pomocí přípravku HMK P 24 Mýdlo na kámen -pro běžnou údržbu-.
Přípravek HMK S 32W je vhodný pro všechny dobře savé, neglazované dlaždice, přírodní kámen i  umělý kámen jako je např. broušený nebo pískem tryskaný vápenec, pískovec, umělý kámen, teraco, broušená, opalovaná nebo pískem tryskaná žula, cihlové a cotto obklady apod. Vzhledem k tomu, že přípravek HMK S 32W neobsahuje rozpouštědla, je možno ho používat v nemocnicích, ústavech pro seniory, obchodech s potravinami a tam, kde se chovají zvířata. 

Technický list o přípravku a tisková verze v PDF zde.

 
 << předchozí      další >>