Ochrana kamene


s31HMK S 31 - Silanová impregnace
HMK S 31 je impregnační přípravek k okamžitému použití na bázi silanu siloxu. Snižuje pronikání vody a nečistot do hrubých nebo broušených povrchů přírodních kamenů, betonových výrobků, neglazovaných cihlových a kabřincových výrobků v interiérech i exteriérech. Barva a struktura povrchu se téměř nezmění. Je vhodný zejména pro venkovní dlažbu z pískovce, kdy nechceme ovlivnit barvu kamene.  
 
s32wHMK S 32W - Ochrana proti skvrnám
HMK S 32 W je impregnace k okamžitému použití na vodní bázi bez obsahu rozpouštědel. Snižuje pronikání vody, nečistot a oleje do všech povrchů přírodních kamenů, aglomramoru, betonových výrobků, cotta, cihel, kabřince a jiných neglazovaných dlaždic v interiérech i exteriérech. Je ekologicky šetrný a může se použít i v nemocnicích, obchodech s potravinami a tam, kde se chovají zvířata.
 
s33HMK S 33 - Silikonová impregnace
HMK S 33 je impregnační přípravek k okamžitému použití na bázi silikonu. Snižuje pronikání vody a nečistot do všech povrchů přírodních kamenů, aglomramorů, betonových výrobků, terasa, neglazovaných cihlových a kabřincových výrobků v interiérech i exteriérech. Vhodný rovněž pro leštěné povrchy. Barva a struktura povrchu se téměř nezmění.
 
s34nHMK S 34N - Ochrana proti skvrnám -extra-
HMK S 34N je speciální impregnace k okamžitému použití. Snižuje pronikání vody, špíny, oleje a tuku do všech povrchů včetně leštěných přírodních kamenů, aglomramorů, terasa a betonových výrobků v interiérech i exteriérech. Barva a struktura povrchu se téměř nemění.
 
s35HMK S 35 - Ochrana kamene -bez lesku-
HMK S 35 je ochranný přípravek k okamžitému použití. Snižuje pronikání vody a nečistot do hrubě broušených, kartáčovaných, pískovaných, opalovaných a hrubých povrchů přírodních kamenů, aglomramoru, terasa a betonových výrobků ve vnitřních prostorách. Barva a struktura povrchu se optimálně zvýrazní.
 
s37HMK S 37 - Ochrana kamene -hedvábný lesk-
HMK S 37 je ochranný přípravek k okamžitému použití. Snižuje pronikání vody a nečistot do hrubě broušených, kartáčovaných, pískovaných, opalovaných a hrubých povrchů přírodních kamenů, aglomramoru, terasa a betonových výrobků ve vnitřních prostorách. Barva a struktura povrchu se optimálně zvýrazní a získá hedvábný lesk.
 
s39HMK S 39 - Ochrana kamene -brilantní lesk-
HMK S 39 je ochranný přípravek k okamžitému použití. Snižuje pronikání vody a nečistot do hrubě broušených, kartáčovaných, pískovaných, opalovaných a hrubých povrchů přírodních kamenů, aglomramoru, terasa a betonových výrobků ve vnitřních prostorách. Barva a struktura povrchu se optimálně zvýrazní a získá brilantní lesk.
 
s40HMK S 40 - Impregnace před spárováním
HMK S 40 je impregnace před spárováním (koncentrát) bez rozpouštědel. Snižuje pronikání spárovacího materiálu do povrchů řezaných, pískovaných, opalovaných a jiných hrubě opracovaných přírodních a umělých kamenů v interiérech i exteriérech. Podstatně se tak ulehčuje následné mytí a čištění povrchu po zaspárování.
 
s42HMK S 42 - Impregnace kamene
HMK S 42 je speciální impregnace k okamžitému použití. Snižuje pronikání vody a nečistoty do povrchů všech přírodních kamenů, aglomramoru, terasa a betonových výrobků v interiérech i exteriérech. Přípravek je vhodný i pro leštěné povrchy. Díky vlastnosti prohlubující tóny barev se optimálně zvýrazní barva a struktura povrchu.