Pravidelná údržba kamene


p19HMK P 19 - Leštidlo na mramor a žulu
HMK P 19 je ochranné a ošetřujicí leštidlo (koncentrát) obsahující vosky pro jemně broušené a leštěné podlahy z přírodních a umělých kamenů, jako např. mramor, vápenec, žula, rula, aglomramor apod. Vytváří na povrchu po vyleštění brilantní lesk. Snižuje pronikání vody a nečistot. Při pravidelném používání HMK P 19 se snižuje vznik různých stop. Vhodné pouze pro vnitřní plochy!
 
p21HMK P 21 - Lešticí pasta na mramor a žulu
HMK P 21 je lešticí pasta k okamžitému použití. Je ideální pro leštění parapetů, stolovových desek, schodů a jiných malých ploch z leštěného přírodního kamene nebo aglomramoru. Snižuje pronikání vody a nečistot. HMK P 21 dává ploše po vyleštění brilantní lesk. Snižuje např. vznik skvrn po květináčích. Vhodný pouze pro vnitřní plochy!
 
p23HMK P 23 - Kamenný lesk -ošetřování podlah-
HMK P 23 je lešticí přípravek (koncentrát) určený pro hrubé, matné a nelesklé podlahy z přírodních a umělých kamenů, desky z dusaného asfaltu aj. Bez leštění se vytvoří brilantní hedvábný lesk. Obzvláště u hrubých ploch se usnadní ošetřování. Ochranný film snižuje pronikání vody a nečistot. Vhodný pouze pro vnitřní plochy!
 
p24HMK P 24 - Mýdlo na kámen -pro běžnou údržbu-
HMK P 24 je jemné přírodní mýdlo (koncentrát) pro denní čištění. Vysoce aktivní látky současně rychle a důkladně čistí a udržují veškeré povrchy přírodních a umělých kamenů, cotta, cihel, kabřince a veškerých neglazovaných dlaždic. Přírodní ošetřující složky optimalizují barvu a strukturu povrchu. HMK P 24 je speciálně určen pro přírodní a umělé kameny a dává dlažbám a obkladům stěn brilantní vzhled. Při pravidelném používání jsou obklady chráněny proti skvrnám a lépe se udržují. Vodou rozpustné látky zabraňují vzniku šmouh a nevytváří žádné vrstvy (např. zbytky vápenných mýdel).